Pomoc drogowa w Warszawie
Transport Usługi

Pomoc drogowa w Warszawie

Jadąc ulicami naszej stolicy utknąłeś na poboczu, bo nie przestrzegasz posłuszeństwa? A może brałeś udział w wypadku drogowym i samochód został uszkodzony? W każdej z powyższych sytuacji potrzebna będzie pomoc drogowa w Warszawie. Pomożemy Ci z tymi i innymi problemami, naprawimy Twój samochód na parkingu lub wykonamy usługę holowania. Przewozimy również inne pojazdy: motocykle, skutery, quady, koparki, wózki widłowe, spycharki, ciągniki rolnicze, łodzie, jachty itp.

Wycena naszej firmy – Pomoc drogowa i holowanie w Warszawie​​

Pracujemy codziennie przez całą dobę, zadzwoń do nas, a otrzymasz szybką pomoc, realistyczne ceny i bezstresową obsługę.

Jak możemy pomóc?

 • Przyczepiamy w Warszawie po wypadku drogowym lub awarii.
 • Dostarczamy pojazd pod wskazany adres lub do wskazanego warsztatu samochodowego.
 • Usuwamy wszystkie pojazdy z zasp, błota, rowów i garaży podziemnych.
 • Używamy przyczep do przewozu uszkodzonych samochodów.
 • Dbamy o to, aby silnik pojazdu uruchamiał się po rozładowaniu akumulatora.
 • Oferujemy awaryjne odblokowanie samochodu.
 • Wymieniamy uszkodzone koła.
 • Wymienimy źle napełnione paliwo lub wyślemy brakujące paliwo.
 • Wykonujemy szybkie naprawy takie jak wymiana płynów, pasków klinowych, bezpieczników, żarówek i nie tylko.

Bezpieczne i kompetentne naczepy w Warszawie

Firmy muszą regularnie przenosić sprzęt z jednego obiektu do drugiego podczas wykonywania prac budowlanych, drogowych, konserwacyjnych i rolniczych związanych z odpowiednim sprzętem. W tym przypadku ważny jest wybór niezawodnego partnera spedycyjnego, który ma duże doświadczenie w transporcie takiego sprzętu, posiada dużą flotę z mechanizmami podnoszenia i blokowania oraz transportuje maszynę według ustalonych zasad. Nasza firma świadcząca usługi pomocy drogowej i holowania w Warszawie spełnia wszystkie te wymagania.

Korzyści z korzystania z pomocy drogowej w Warszawie

Zlecając u nas transport maszyn budowlanych lub rolniczych mogą Państwo otrzymać korzystne warunki współpracy, w tym:

 • Atrakcyjne ceny wysyłki sprzętu.
 • Przyczepa jest starannie dobierana zgodnie z charakterystyką i parametrami pojazdu transportowego i w razie potrzeby wyposażona w dodatkowe wyposażenie i mechanizmy podnoszenia (ważne czynniki, aby zminimalizować koszty).
 • Starannie opracuj optymalną trasę.
 • Cechy doboru przyczep do transportu drogowego, budowlanego i rolniczego

Istotną zaletą pojazdów gąsienicowych i kołowych jest to, że nie wymagają demontażu przed transportem. Dlatego kluczowymi parametrami przy wyborze pojazdu transportowego są waga i wielkość ładunku. Koncentrując się na tych cechach, zapewnimy Ci najlepszy możliwy udźwig.
Kolejnym kryterium doboru pojazdów do przewozu takiego sprzętu jest nacisk na oś oraz charakterystyka obciążenia. Dla pojazdów o dużym tonażu posiadamy w swojej flocie do transportu niskopodwoziowe. Usługa holowania w Warszawie to odpowiedzialność, ścisłe przestrzeganie obowiązujących przepisów transportowych oraz maksymalne bezpieczeństwo dla drogiego sprzętu budowlanego lub rolniczego. Dlatego zaufali nam najbardziej wymagający klienci w stolicy.

Przyczepa dla klientów korporacyjnych: świetna cena, profesjonalna obsługa

Duża flota zawsze zwiększa ryzyko nagłego zepsucia jednego lub więcej pojazdów na drodze. Dlatego bardzo ważna i korzystna jest dla firm transportowych i przedsiębiorstw zajmujących się przewozem osób/towarów współpraca z firmami oferującymi usługi holownicze na terenie Warszawy.

Powierzając naszej firmie transport pojazdów, mogą Państwo uzyskać wzajemnie korzystne warunki współpracy, w tym:

 • Rozsądne stawki.
 • Przyczepa została przewieziona na miejsce awarii.
 • Starannie dobieraj pojazdy do przewozu samochodów i różnego rodzaju sprzętu.
 • Wychodząc naprzeciw życzeniom i potrzebom firm posiadających duże floty w stolicy nasza firma pomocy drogowej w Warszawie będzie w stanie właśnie to zrobić.

Współpraca z firmą pomocy drogowej i holowania w Warszawie: opłacalna i bezpieczna

Pomoc drogowa w Warszawie
Pomoc drogowa w Warszawie

Praca naszej firmy opiera się na zasadach otwartości, poufności i przejrzystości. Ponadto ściśle przestrzegamy zobowiązań uzgodnionych z naszymi klientami w zakresie przyczep. Cena pojazdu transportowego ustalana jest na podstawie kilku czynników. Przede wszystkim kluczową rolę odgrywa ładowność przyczepy, którą dobieramy według potrzeb klienta: czy przewozi on samochód osobowy czy van do serwisu samochodowego. Po drugie, na koszty holowania wpływa odległość, na jaką przejeżdża samochód. Również cena tej usługi jest bardzo zróżnicowana w zależności od warunków załadunku i wymaganej dodatkowej pracy.

Zapraszamy osoby, których samochody sprawiają problemy lub wypadają na drodze. Nieustannie współpracujemy również z wypożyczalniami sprzętu rolniczego i budowlanego, dealerami samochodowymi oraz przedsiębiorcami posiadającymi własne floty.

Możesz również polubić…